Agapornis snůška

Pyrury všeobecně :: Pyrura rudoramenný

Pyrurové jsou menší papoušci převážně zelené barvy, jsou však mezi nimi i výjimky, které oplývají příjemnými barvami. Mezi jednotlivými druhy jsou ...

Papoušek královský :: Australští papoušci - Papoušci ...

Papoušek královský . Třída: Ptáci (Aves) Řád: papoušci (Psittaciformes) Čeleď: papouškovití (Psittacidae) Druh: Papoušek královský (Alisterus scapularis)

Křepelka čínská ve venkovní voliéře - iFAUNA

do té venkovní voliery je klidně můžeš dát. Pohodil bych tam nějaké trsy, kořeny aby se samice měla kam schovat protože zamec ji pořát pronásleduje.

Agapornis fišerův :: Australští papoušci - Papoušci Nového ...

Agapornis Fišerův s krásným zabarvením a kresbou. Agapornis Fišerův, blankytně modrý, přelitý. Agapornis Fišerův, kobaltově modrá.

Agapornis Fišerův - (Agapornis fischeri) - Afrika online ...

Obrázek : Agapornis Fišerův v LP, Tenerife. Ve volné přírodě se živí širokou škálou potravin, ale dominují v ní především semena travin a semena plodů.

VETCENTRUM : Veterinární poradna

Veterinární klinika je zařízením pro malá zvířata s veškerým vybavením pro péči o psy, kočky a další domácí mazlíčky od králíků přes ptáky ...

Agapornisové - papoušci Afriky - Agapornis etiopský

Rozšíření agapornise etiopského (Agapornis taranta) v Africe, popis rozdílu mezi poddruhem, základní informace o chovu a potravě.

Konopka obecná – Wikipedie

Konopka je o něco menší než vrabec domácí. Záda a křídelní krovky jsou tmavě rezavo-hnědé, hlava šedá, se světlou skvrnou po stranách, letky černé ...

Andulka | Zvěrokruh

Andulka vlnkovaná je nejrozšířenější druh drobného papouška chovaný v řadě domácností. Jedná se o nenáročného malého papouška vhodného i pro ...

Veterinární ordinace, MVDr. Martin Sobota - Poradna

VETERINÁRNÍ ORDINACE PRO MALÁ A EXOTICKÁ ZVÍŘATA ... Nabídka veterinární preventivní a léčebné činnosti pro psy, kočky, plazy a drobné savce.

UMĚLÝ ODCHOV - epapoušek, e-papoušek, epapousek, e ...

UMĚLÝ ODCHOV, Pokud se věnujete ručnímu odchovu mláďat, mohly by se Vám hodit informace ze článků, které jsem

Alexandr malý | Zvěrokruh

Alexandr malý je krásně vybarvený pták s dlouhým ocasem, který dorůstá 40 cm a dožívá se 15 let.

Odchov kuřat - iFAUNA

V loňském roce jsem v časopise Fauna publikoval článek o problematice líhnutí a slíbil jsem příspěvek k problematice odchovu kuřat.

papoušek prodej a servis

PAPOUŠEK NÁDHERNÝ (Polytelis swainsonii Anglicky: Superb Parrot Německy: Schildsittich Francouzsky: Perruche de Barraband Velikost: 40 cm Samec: Je celkově ...

Aratingažlutý - Šmidlův svět papoušků

Podrobný popis. Aratinga žlutá má zlatavě žlutou barvu, konce křídel tmavě zelené. Zobák má rohovinovou barvu, kroužek kolem oka bílou.

Aratingažlutý - Šmidlův svět papoušků

Podrobný popis. Aratinga žlutá má zlatavě žlutou barvu, konce křídel tmavě zelené. Zobák má rohovinovou barvu, kroužek kolem oka bílou.

Chovatelská inzerce - Amadina Gouldové - Papoušci ...

Prodám letošní Papoušky nádherné tři velké robustní kuse , odčerveno panacurem, dva jsou nekroužkovani příbuzní jedna okroužkovaná nepříbuzná 2,0 ...

lesbický incest matky s dcerou egypt a sex